Úvodní stránka>Aktuality>Domácí Líšeň rozhodla o výhře už do poločasu

SK LÍŠEŇ - SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ 2:0 (2:0)

Branky: 31. Minařík Václav, 37. Machálek Tomáš.

Rozhodčí: Ogrodník Vlastimil - Kozubík Jiří, Mayer Jan. Delegát: Prokeš Jan.

Diváků: 310

SK LíšeňKotnour – Čampa, Minařík (60. Sedláček), Krška, Pašek, Minárčik, Zezula, Vinter, Machálek (79. Frimmel), Hanuš, Fall (70. Malík). Trenér: Miloslav Machálek.

SK HS Kroměříž: Kofroň - Krhut, Matoušek, Hloch, Jeleček - Budín, Okleštěk - Silný, Cupák (90. Berčík), Blanař (56. Elšík) - Kovář (85. Dostál). Připraveni Trochta, Dvořák. Trenéři Jaroslav Baďura, Ivo Světlík, David Klimek.

Domácí Líšeň dnes plně potvdila zlepšenou formu a výsledky. Zkušený trenér Machálek minulou sezónu Líšeň dostal se svízelné situace, zachránil ji v MSFL a hned na začátku nové sezóny posunul svůj tým do horní poloviny tabulky. V první půli se hrál fotbal s patřičným nasazením. Z šancí na obou stranách ale skórovali jen domácí. Skóre otevřel utěšenou ranou Minařík a o sedm minut později přesnou hlavičkou zvýšil na rozdíl dvou branek Machálek. Hanáci se snažili snížit, ale zejména Silný ve slibné pozici nedokázal míč usměrnit do domácí sítě. Druhá půle již nepřinesla dobrý fotbal, domácí hráli účelně a hostům se nepodařilo utkání ani zdramatizovat, také proto, že Silného bomba skončila jen na břevně. Tři body tak zůstaly v brněnské místní části. Hanáci hrají venku i příští sobotu a to od 15:00 na stadionu 1.HFK Olomouc.