Úvodní stránka>Aktuality>Další přípravné zápasy mužů

Jak bylo prvně infomováno zde, tak muže čeká v letní přípravě také porce přípravných a pohárových zápasů. V pořadí pátý a šestý přípravný zápas odehráli muži takto:

Ve středu 19.7.2017 naši hráči na hřišti v Těšnovicích porazili nově složenou juniorku 1.FC Slovácko v poměru 3:1 (2:0). O branky se podělili 2x Silný a Zavadil. Zejména v prvním poločase podali Hanáci velmi dobrý a kvalitní výkon, přičemž soupeř mohl inkasovat daleko více branek. Hanáci v rámci testování poslali na hřiště téměř dvě odlišné jedenáctky ve dvou poločasech.

Ve středu 26.7.2017 pak muži nastoupili doma proti diviznímu FK Kozlovice. Z důvodů silně podmáčeného hřiště v Kozlovicích v důsledku vydatných bouřek bylo po dohodě obou klubů na poslední chvíli změněno místo konání přípravného utkání. Zápas původně plánovaný odehrát v Kozlovicích se nakonec sehrál v Kroměříži. Kozlovice o víkendu předtím porazili v 1.kole národního poháru MOL Cup vítěze MSFL Uničov přesvědčivě v poměru 3:0.

Formu potvrdil tento celek trenéra Matějky i v Kroměříži, kde vyhrál nějtěsnějším rozdílem jedné branky 0:1. Domácí sice byli více na míči a vypracovali si více šancí, ale produktivita jim dnes nebyla dána. Trpěliví hosté vyráželi z obranného bloku do rychlých a organizovaných protiútoků, přičemž jeden z nich se jim podařilo přetavit v gól a výhru.

Sestava 1. poločas: Trochta – Jeleček, Hloch, Matoušek, Šmerda – Sedláček, Stratil, Zavadil, Slaný – Elšík, Silný.

Sestava 2. poločas: Trochta – Blanař, Hloch (60 min. Stratil), Budín, Šmerda (60 min. Matoušek) – Sedláček, Cupák, Okleštěk, Slaný – Neubert, Kovář.

Oba soupeři poměří své síly ještě jednou hned za dva týdny, když los 2.kola národního poháru MOL Cupu dopadl tak, že se utkání odehraje pravděpodobně ve středu 9.8.2017 od 17:00 hod. v Kozlovicích.

Forogalerie:

HS - Kozlovice přípr. 26.7.2017HS - Kozlovice přípr. 26.7.2017

Opět uvádíme, že plán přípravných zápasů včetně výsledků je uveden a průběžně aktualizován na http://www.hanackaslavia.cz/priprava a z pohledu detailnějšího týdenního tréninkově-zápasového plánu také na http://www.hanackaslavia.cz/rozpisy-zapasu (okna pro rychlé odkazy umístěna také na úvodní stránce nahoře).

Součástí letní přípravy bude také úvodní část národního poháru letos opět pořádaného FAČR pod názvem MOL CUP, informace jsou ke sledování na http://www.hanackaslavia.cz/pohar-facr.

Mistrovské zápasy MSFL pak budou zahájeny v neděli 6.8., kdy od 10:15 hodin nastoupíme na půdě vítěze minulého ročníku MSFL SK Uničov. Informace budou jako vždy soustřeďovány na http://www.hanackaslavia.cz/zapasy a také na http://www.hanackaslavia.cz/rozpisy-zapasu (okno pro rychlý odkaz je umístěno také na úvodní stránce nahoře).

Pohyb v kádru bude po finální uzávěrce zveřejněn na http://www.hanackaslavia.cz/a-tym, s ohledem na složitost a diplomacii při jednání o hráčích, při testování hráčů apod. apleuje vedení klubu na příznivce o trpělivost, informace budou zveřejněny v tzv. pravý čas.