Úvodní stránka>Aktuality>Čtvrtý přípravný zápas mužů

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ - 1.FC VIKTORIE PŘEROV 2:0 (2:0)

Branky: Pavelka, Galetka.

Rozhodčí: Slováček Adam

Diváků: 50

SK HS Kroměříž: Šustr - Kašík, Čep, Budín, Netopil - Pavelka, Stratil, Steiner, Strašák - Galetka, Neubert. Střídal: Zavadil O. Připraveni: Oral, Cupák. Nemocní: Hynčica, Ferko, Látal, Hromek, Silný. Trenér: David Klimek.

FC VIKTORIE Přerov: Švec (Nakládal) - Kopecký (Večerka), Bubeník, Zimčík (Bogdaň) - Kryšpín (Chuda), Koller (Tomek), Václavíček, Hýbner (Kytlica), Horák  (Osaretin Ehigiamusoe) - Kovář (Plášek), Havlíček. Trenér Jaroslav Matějíček.  

"Určitě je dobře, že Hanáci v posledním přípravném utkání vyhráli, protože jim to přídá na náladě před vstupem do pohárového zápasu ve Slavičíně. Utkání s Přerovem bylo dobré i pro oko diváka, jak se říká, dalo se na to dívat. Viděli jsme spoustu střel, přičemž dvě z nich skončily v síti. I hosté si vytvořili nějakou šanci, ta nejvíce nebezpečná byla ke konci utkání, kdy Václavíček nastřelil břevno Šustrovi branky. Martin Neubert rozhodně patřil k těm, kteří měli chuť dát gól, ale jeho hlavičky vždy těsně minuly branku. Dobré bylo i zapracování dorostenců, konkrétně Ondřej Zavadil ve středu s Tomášem Strašákem vynikali. Vzadu si to hlídali zkušení Čep s Budínem a navrátilec z hostování ve Vyškově Tomáš Netopil. Celý mančaft makal naplno a když se ztratil míč, hráči začali okamžitě pracovat n ajeho rychlém zisku" zaznělo po utkání z realizačního týmu mužů.

 

Plán přípravných utkání je uveden a průběžně aktualizován na http://www.hanackaslavia.cz/priprava (okno pro rychlý odkaz je umístěno také na úvodní stránce nahoře)

Fotogalerie K. Haldinová (více fotografií je zde):

HS - Přerov příprava 27.7.2016HS - Přerov příprava 27.7.2016
HS - Přerov příprava 27.7.2016HS - Přerov příprava 27.7.2016
HS - Přerov příprava 27.7.2016HS - Přerov příprava 27.7.2016
HS - Přerov příprava 27.7.2016HS - Přerov příprava 27.7.2016