SK HANÁCKÁ SLAVIA Kroměříž -  Česká Republika U18 1:2 (0:0)

Branky: 75. Šipka - 48. Rychlý, 55. Pospíšil.

Rozhodčí: Julínek.

Diváků: 100

SK HS Kroměříž: Unger (46´Oral) - Kašík, Večerka, Urubek, Imre - Stratil, Hromek, Ferko (46´Obdržálek), Hynčica (46´ Zapletal) - Galetka (46´Šipka), Silný (46´Berky). Trenéři: Chytrý Vlastimil a Maléř Petr.

ČR U18:
1. poločas: Jedlička - Holík, Fárek, Hasil, Nečas - Haitl, Vaníček, Antl, Nikodém - Schön, Telnar.
2. poločas: Jedlička - Holík, Köstl, Martinec, Rudzan - Hlavatý, Chvěja, Rychlý, Pospíšil - Mužík, Turyna.
Trenéři: Hoftych Pavel a Malura Pavel. Podrobněji k nominaci ČR U18 zde.

"V pátek 22.1.2016 sehrál kombinovaný tým Hanácké Slavie U19 doplněný o hráče Á týmu utkání s atraktivním soupeřem českou reprezentací do 18 let. V prvním poločase diváci viděli vyrovnané utkání s jednou vyloženou šancí na každé straně. Poločas ale skončil 0:0. Do druhé půle došlo na obou stranách k početnému střídání a prvních 25 minut druhé půle patřilo jednoznačně nadějným mladíkům z české dorostenecké reprezentace. Ti se dostali do vedení 2:0 a v utkání si vytvářeli i další šance. V 75 minutě však domácí mladý kanonýr Honza Šipka zakončil z voleje krásnou přihrávku Kašíka a domácí až do samého závěru bojovali o konečnou remízu. Bohužel i přes vytvořené šance už se jim nepodařilo vyrovnat a utkání tak skončilo výhrou reprezentace", okomentoval zápas domácí Vlastimil Chytrý.

"V utkání proti kombinovanému týmu Kroměříže jsme byli lepší a zaslouženě jsme vyhráli. S průběhem soustředění jsme spokojeni. V akci jsme viděli i nové hráče a někteří ukázali, že mohou být pro tým přínosem," zhodnotil Pavel Hoftych.