Úvodní stránka>Aktuality>Ani tři vstřelené branky na hřišti Slovácka na body nestačily

1.FC SLOVÁCKO B - SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ 4:3 (3:1)

Branky: 12. Tetteh Benjamin, 18. a 45. Pospíšil Kryštof, 63. Mareš Lukáš - 4. a 50. Silný Jan, 87. Zavadil Ondřej.

Rozhodčí: Buček Vítězslav - Dohnálek Jan, Líkař Petr.  Delegát: Beneš Jaroslav.

Diváků: 126

1.FC Slovácko B: Nemrava – Flasar, Suchý, Dramé (67. Michna), Tischler - Machalík, Ťok (67. Křivánek), Mareš, Rezek (78. Vinkler) - Pospíšil, Tetteh. Trenér Pavel Němčický.

SK HS Kroměříž: Šustr - Šmerda, Látal, Budín, Netopil - Hynčica (68. Pavelka), Steiner, Strašák (46. Zavadil), Ferko (78. Kašík) - Hromek, Silný. Náhradníci: Svoboda - Stratil, Čep. Trenér: Jaroslav Baďura, asistenti Ivo Světlík a David Klimek.

Komentář vedoucí mužstva K. Haldinové: "V neděli ráno odcestovali muži do Kunovic, kde se utkali s rezervou Slovácka. Mančaft Slovácka tvořili fotbalisté ve věkovém rozmezí 17-21 let. Hanáci se ujali vedení v 5.minutě, kdy Honza Silný poslal míč z pravé strany po zemi ke vzdálenější tyči 0:1. Ve 12. minutě domácí vyrovnali, konkrétně poslal míč pod břevno Tetteh Benjamin. V 18. minutě ten samý hráč nastřelil spojnici branky a o minutu později dostal David Machalík centrem míč do vápna na Kryštofa Pospíšila, jenž zvýšil na 2:1. Ve 40. minutě svou akci z levé strany zakončil vysoko nad bránu Pepa Ferko. Ve 45. minutě upevnil vedení domácích Pospíšil Kryštof. Do druhého poločasu nastoupil dorostenec Ondra Zavadil, který vystřídal Tomáše Strašáka. V 50. minutě snížil na 3:2 Honza Silný. V 64. minutě se nám domácí vzdálili opět o dva góly, Mareš Lukáš vstřelil poslední gól Slovácka. V 68. minutě opustil hřiště David Hynčica a nahradil ho David Pavelka. V 70. a 73. minutě kopal David Steiner přímý volný kop, první těsně minul branku a druhý zamířil přímo do Ferka. Střídající Pavelka sovu prudkou střelou minul zadní tyč branky. V 90. minutě rozhodčí nařídil penaltu pro domácí, kterou neproměnili. Do utkání ještě nenastoupil zraněný kapitán David Čep, těšit se na něj můžete už v sobotu doma ve 14:30 proti Vyškovu".

• Videozáznam z utkání je zde.
  • Další podrobnější informace z průběhu utkání jsou zpracovány v reportáži zde (zdroj onlajny.com).